RHC

Regionální házenkářské centrum

Oddíl házené Tatran Bohunice získává od sezóny 2017/2018 statut Regionálního házenkářského centra.

Vedoucí trenér RHC Tatran Bohunice

Irena Kupková

Email: rhctatranbohunice@gmail.com

A co vlastně RHC je? Jedná se o síť specializovaných center pro práci s talentovanou mládeží ve věku od 6 do 15 let.

Hlavním cílem systému RHC je péče a podpora přípravy sportovně talentované mládeže ve věkové kategorii 6 -15 let a 15 -19 až 23 let pro potřeby reprezentačních družstev, na základě spolupráce s házenkářskými kluby a oddíly, případně se základními školami.

Kluby se statutem RHC odpovídají za výběr talentovaných hráčů a hráček v jednotlivých regionech, zabezpečení celého systému výběru talentů zejména zhlediska personálního a vytvoření komplexních podmínek pro práci  s talentovanou mládeží.

Český svaz házené jmenuje "Vedoucího trenéra RHC", který je zodpovědný za činnost jednotlivých RHC. Vedoucí trenér zastřešuje a koordinuje činnost klubů zapojených do RHC v daném kraji.

Akční plán RHC ke stažení zde:

Aktuální akce RHC:

Vytvořte si webové stránky zdarma!